1. BFAA Konsultatīvā padome izstrādājusi vairāk kā 1000 jautājumus piecu licenču ieguvei: Investīciju konsultants (IK), Investīciju informācijas sniedzējs (IKS), Investīciju apdrošināšanas konsultants (IAK), Nedzīvības apdrošināšanas konsultants (NDAK), Dzīvības apdrošināšanas konsultants (DAK). Mūsu jautājumi atbilst noteiktajiem kvalitātes standartiem, tādējādi tie ir piemēroti BFAA kompetenču pārbaudēm saskaņā ar MIFID 2 un IDD.
  2. BFAA ir uzsākusi sadarbību ar Sertificēto vērtspapīru un investīciju institūtu (CISI).Līgums starp abām organizācijām nosaka, ka CISI ir atļāvis BFAA lietot atbilstošo CISI mācību grāmatu materiālus savas mācību grāmatas izstrādei. CISI atzīs BFAA Investīciju konsultanta (IK) kvalifikāciju par atbilstošu CISI asociētajam biedram (ACSI) izvirzītajām prasībām attiecībā uz tiem Baltijas praktiķiem, kuriem BFAA piešķīrusi investīciju konsultanta kvalifikāciju. Papildu informācija pieejama kopējā BFAA & CISI paziņojumā presei.
  3. BFAA 2017. gada 3. ceturkšņa beigās izdos divas mācību grāmatas, kas palīdzēs kandidātiem, kuri vēlas iegūt licenci, sagatavoties eksāmenam.
  4. BFAA ētikas kodekss mūsu sadarbības organizāciju licences kandidātiem demonstrēs mūsu apņēmību uzturēt un paaugstināt konsultāciju procesa standartus, lai maksimāli aizsargātu klientus.

BFAA ir veikusi visu Lietuvas eksāmenu izmēģinājuma pārbaudi, lai nodrošinātu mūsu jautājumu un eksāmenu kvalitāti. Rezultāti būs pieejami drīzumā.